Nauja Medicinos Psichologė P9 Klinikoje – Nerilė Kopcikaitė

Psichologinė sveikata yra nepaprastai svarbi visų žmonių gerovei ir gyvenimo kokybei. Tai ne tik apima gebėjimą susidoroti su stresu, emociniais iššūkiais ar sunkumais, bet ir supratimą apie save, kitus bei aplinkos veiksnius, trukdančius išgyventi pilnavertį gyvenimą. Suprasdami šios temos svarbą, džiaugiamės pristatydami mūsų naują medicinos psichologę, Nerilę Kopcikaitę, P9 klinikoje. Nerilė Kopcikaitėklinikinė (medicinos) psichologė, turinti galiojančią medicinos psichologo licenciją ir didelį susikaupimą šioje srityje. Specialistė konsultuoja paauglius nuo 14 m. ir padeda ne tik žmonėms su sutrikimais, bet ir tiems, kurie susiduria su padidintu nerimu, lėtiniais skausmais, miego problemomis ar sunkumais santykiuose bei ištikus gyvenimo krizėms.

P9 klinikoje psichologo paslaugos teikiamos:

  • Individualias psichologo konsultacijas – gyvai ar naudojant nuotolinės komunikacijos priemones.
  • Klinikinį psichologinį vertinimą ir išvadų rašymą – nuodugnų įvertinimą bei išvadas, padėsiančias suprasti esamą situaciją ir nuspręsti dėl tolimesnių žingsnių.
  • Gydymo planavimą – pagal individualius poreikius sudarytus efektyvius ir tinkamus gydymo planus.
  • Psichoedukacijas – svarbių žinių bei įgūdžių perdavimą, siekiant skatinti savęs supratimą, augimą bei emocinę gerovę.

Jeigu jaučiatės prislėgti, susiduriate su stresu, depresija, nerimu ar kitais psichologiniais iššūkiais, Nerilė Kopcikaitė yra čia, kad padėtų. P9 klinikoje mes siekiame užtikrinti visapusišką paramą jūsų sveikatai, įskaitant ir psichologinę pusę. Savo požiūrį į psichologiją grindžiama tvirtu įsitikinimu, kad kiekvieno žmogaus gyvenimo patirtis, įsitikinimai, jausmai ir mintys yra unikalūs, svarbūs bei verti pagarbos, specialistė dirbs su jumis, siekiant rasti optimalius būdus, kaip įveikti sunkumus ir gyventi laimingą bei prasmingą gyvenimą.

Jūsų psichologinė sveikata yra mūsų rūpestis.

Dalinkitės straipsniu: